Списки груп та їх кураторів (оновлено)

1 курс C 16 1/9 Куратор Рябая Оксана Володимирівна 1    Братушко Дмитро Анатолійович 2    Герасименко Владислав Олександрович 3    Горелік Ілля Ігорович 4    Гумбатова Анжела Сергіївна 5    Дордюк Олександр Віталійович 6    Канунніков Владислав Юрійович 7    Кузнєцов Владислав Володимирович 8    Мовчан Сергій Більше …

Зарахування за рахунок коштів фізичних осіб

Зарахування з 01.09.2016 року студентами першого курсу денної форми навчання за спеціальностями (спеціалізаціями)/напрямами за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб Економіка підприємства 1 Філоненко Сергій Анатолійович Обслуговування комп`ютерних систем і мереж 1 Ковальов Євген Валерійович 2 Тищенко Данило Олександрович 3 Виштаченко Максим Романович 4 Дубина Дмитро Олександрович 5 Савченко Олексій Володимирович 6 Матвієнко Олександр Більше …

Поселення в гуртожиток

Увага! 27-28 серпня 2016 року з 9-00 відбудеться поселення у гуртожиток КМК КНТУ за адресою  вул. Полтавська, 73 Присутність одного з батьків обов’язкова При собі необхідно мати: Документи для реєстрації: паспорт (знятися з обліку за місцем реєстрації) абопаспорт одного з Більше …

Зарахування за державним замовленням

Зарахування з 01.09.2016 студентами першого курсу денної форми навчання за напрямами (спеціальностями) за державним замовленням   Економіка підприємства 1 Андреєва Катерина Анатоліївна 2 Бакуменко Марина Віталіївна 3 Зілятова Юлія Віталіївна 4 Кошетар Олена Миколаївна 5 Криворіг Тетяна Андріївна 6 Куліш Вікторія Валеріївна 7 Новаківський Вадим Вікторович 8 Поліщук Михайло Русланович 9 Шевченко Більше …

26.07.2016 – РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗАМЕНІВ

Група 3/9 – математика Будунов Владислав Олександрович 8 Васін Микола Миколайович 6 Гумбатова Анжела Сергіївна 9 Дудзінський Артем Миколайович 5 Жук Євгеній Вікторович 9 Звенигородський Станіслав Сергійович 8 Іванішив Данило Сергійович 9 Канунніков Владислав Юрійович 7 Кузнєцов Владислав Володимирович 7 Більше …

25.07.2016 – РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗАМЕНІВ

Група 1/9 – математика Бабоша Ілля В`ячеславович 6 Бєлєцький Артем Олексійович 5 Бєляков Денис Андрійович 5 Білан Ілля Сергійович 7 Брехунець Віктор Юрійович 8 Бурейко Дмитро Григорович 7 Виштаченко Максим Романович 6 Головецький Андрій Валерійович 7 Дєдов Роман Русланович 8 Більше …

23.07.2016 – РЕЗУЛЬТАТИ ФАХОВОГО ІСПИТУ

Група ПТУ Бондаренко Сергій Васильович                            100 Горбатенко Сергій Володимирович                     130 Кіріченко Микола Вікторович                                 120 Ковальов Дмитро Анатолійович                           100 Комар Дмитро Русланович                                     150 Кондратенко Владислав Валентинович             120 Кравченко Володимир Володимирович            100 Назарчук Олексій Ігорович                                      120 Більше …

21.07.2016 – РЕЗУЛЬТАТИ ЕКЗАМЕНІВ

Група 5/9 математика Головко Віктор Вікторович 7 Данільченко Олександр Сергійович 6 Дєдков Олексій Олексійович 5 Діхтяренко Дмитро Євгенійович 7 Казарін Денис Володимирович 7 Карелін Юрій Олександрович 5 Ковальов Руслан Євгенович 5 Москаленко Ярослав Ігорович 6 Ніколаєв Ярослав Анатолійович 5 Потапський Більше …

ГРАФІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ – 2016

Група 1/9 1 Бабоша Ілля В’ячеславович 2 Бєлєцький Артем Олексійович 3 Бєляков Денис Андрійович 4 Білан Ілля Сергійович 5 Брехунець Віктор Юрійович 6 Бурейко Дмитро Григорович 7 Виштаченко Максим Романович 8 Головецький Андрій Валерійович 9 Дєдов Роман Русланович 10 Дубина Більше …